SAMSUN'DA BABA İLE OĞLU KÖPEK HAVLADI DİYE ÖLDÜRÜLDÜ..! 
22 Eylül 2016 Perşembe

Samsun'da köpek yüzünden aralarında husumet bulunduğu iddia edilen akrabalarının silahlı saldırısına uğrayan baba-oğul hayatını kaybetti.


Samsun'un Ladik ilçesinin Gürür Mahallesi'nde meydana gelen olayda, köpek yüzünden akrabaları olan Y.A. ile aralarında husumet bulunduğu iddia edilen 76 yaşındaki İsmet Demir ile oğlu 48 yaşındaki Mehmet Demir, pompalı tüfekli saldırıya uğradı. Y.A.'nın önce Mehmet Demir'i vurduğu ardından da babasına ateş açıp kaçtığı öğrenildi. Baba-oğul silahlı saldırıda hayatlarını kaybetti. Jandarma kaçan Y.A.'yı yakalayarak wözaltına aldı. Öldürülen Mehmet Demir ile İsmet Demir'in cenazeleri Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapılan otopsilerinin ardından Ladik'in Gürür Mahallersi'ne götürüldü. Burada ikindi sonrası kılınan cenaze namazının ardından dualar eşliğinde aile kabristanlığında toprağa verildi.

Babasını ve kardeşini komşuları Y.A.'nın tüfekli saldırısı sonucu kaybeden Ladik Ziraat Odası Başkanı İmdat Demir, yakınları ve arkadaşları teselli etmeye çalıştı.


HABER : Bayram OK


ARŞİV