BAFRA'DA ''CİN ÇIKARTMA'' OPERASYONU 
31 Ocak 2019 Perşembe

İstanbul’un Pendik ilçesinde yaşayan evli ve iki çocuk annesi, Gülten G.(34), işyerinde bayıldıktan sonra kendini erkek gibi gördüğünü belirtti. Olay sırasında yanında bulunan eşi Tuncay G. eşinin erkek gibi konuşmaya ve davranmaya başladığını söyledi.

Yedi aydır bayılma, dudaklarını ısırma, krizler geçirme gibi belirtiler gösterdiğini belirten Gülten G; “Bayılmalarımın nedeni ilk başta sadece epilepsi zannedildi, sonradan krizler geçirmeye, bağırmaya ve değişik şeyler söylemeye başladım.” ifadelerini kullandı.

İçindeki ‘’cinin’’ kendisine aşık olduğunu söylediğini vurgulayan Gülten G: “Bana çocuklarımızın olduğunu ve onunla evlenmezsem beni öldüreceğini söylüyordu.” diye konuştu.

Önce hastaneye gittiklerini söyleyen Gülten G. sözlerini şöyle sürdürdü: “Sonuç alamadığımız için hocaya gittik ancak hoca bize sadece muska yazıp gönderdi.”

Son çare, Samsun Bafra ilçesi dahil olmak üzere çok ilde ofisleri bulunan, uluslararası üne sahip, resmi belgeli Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk’e başvuran aile, burada seans ile desteklenen tedaviye başladılar.

Yirmi yıllık meslek tecrübesine sahip, yüzlerce vakayı çözmekle Türkiye’de de ün salmış olan Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk, Gülten G’ye neler olduğunu açıklayarak şunları söyledi: “Serada, cinlerin yuvalandığı bir bölgede, pırasanın üzerine idrarını yapması sonucu aşık bir cin Gülten G’ye musallat olmuş. Yaptığımız çeşitli tedavilerle cini göndererek, önceki pek çok hastalar da başarılı olduğumuz gibi Gülten G’ninde tedavisinde başarı sağladık.” Dedi.

Kaynak: bafra55.net

ARŞİV