BAKAN DEMİRCAN'DAN SAMSUN'DA SAĞLIĞA YATIRIM MÜJDESİ 
29 Temmuz 2017 Cumartesi

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, AK Parti İl Binasında basın mensupları ile biraraya geldi. Bakan Demircan, Samsun'da sağlık yatırımlarının artacağını müjdeledi.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Sağlıkta yönetimde gelişmiş olan dağınıklığı giderecek ve aynı zamanda merkezi hükümette Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne uygun sağlık sisteminde de diğer alanlarda olduğu gibi uygun dönüşüm olacaktır" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı son Bakanlar Kurulu listesinde Sağlık Bakanı olarak görev alan Samsun Milletvekili Dr. Ahmet Demircan, ilk ziyaretini memleketi Samsun'a yaptı. Sabah saatlerinde Ankara'dan karayolu ile Samsun'a gelen Bakan Demircan, AK Parti İl Başkanlığı'nda sağlık sektörüne yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Demircan, sağlıkta dönüşümün Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne uygun olarak gerçekleşeceğinin vurgusunu yaptı.

Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve parti teşkilatı üyeleri katıldı.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, basın toplantısının ardından teşkilat üyeleri, belediye başkanları ve milletvekilleriyle toplantı yaptı.

ARŞİV