SAMSUN'DA BABASININ BIÇAKLADIĞI ŞAHIS TABURCU OLDUKTAN SONRA AĞABEYİ TARAFINDAN VURULDU 
20 Kasım 2020 Cuma

Samsun'da sabah saatlerinde aracının içinde babası tarafından bıçakla yaralanan şahıs, hastaneden taburcu olduktan sonra muhtar olan kardeşi tarafından tabancayla vurularak yaralandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 65 yaşındaki İsmail Ç., oğlu İsmail Ç.'yi (38) aracının içinde bıçakla sol omzundan yaraladı. Kanlar içinde kalan İsmail Ç. 112 ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kendisini bıçaklayan babasından şikayetçi olduğunu söyleyen İsmail Ç., hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olurken, baba ismail Ç. gözaltına alındıktan sonra verdiği ifadenin ardından serbest bırakıldı.

İkinci olay ise Tekkeköy ilçe meydanında saat 14.00 sıralarında yaşandı. Hastaneden taburcu olan İsmail Ç. ile Sanayi Mahallesi Muhtarı olan ağabeyi Aydın Ç.(48) arasında kavga çıktı. Kavgada ağabeyinin silahlı saldırısına uğrayan İsmail Ç. bu kez de sağ bacağından tabancayla vurularak yaralandı. Muhtar Aydın Ç. ise darp sonucu kafasından yaralandı. Aydın Ç, ambulansla Gazi Devlet Hastanesi'ne, silahlı yaraladığı İsmail Ç. ise özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

ARŞİV