SAMSUN'DA KAYINPEDER ALTIN İSTEYEN DÜNÜRLERİNE MERMİ YAĞDIRDI 
27 Aralık 2020 Pazar

Samsun'da dünürler arası çıkan bıçaklı ve silahlı kavgada, 2 kişi yaralandı.

Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre Yüksel Türkoğlu, evinin kapısına dayanan dünürlerini silahla yaraladı.

Komşuların iddiasına göre, dünürler arasında alacak verecek meselesi yüzünden sürekli kavga yaşanıyordu. İddiaya göre bugün ise kız tarafı H.T. ile A.B., dünürlerinin evine giderek, kendisinden altın ve para istedi. Dünürlerine altın ve para olmadığını belirten Yüksel Türkoğlu, gelininin annesi H.T. ile babası A.B. 'den gitmelerini istedi.

Bunun üzerine gelinin babası A.B.Yüksel Türkoğlu'na bıçak çekerek tedit etti. Ardından ise belindeki silahı çıkaran  Yüksel Türkoğlu, dünürlerine ateş etti.

Olayda gelinin annesi H.T. bacağından yaralanırken, gelinin babası A.B. ise karın boşluğundan ve bacağından  yaralanarak kanlar içinde kaldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan karı-koca tedavi altına alındı.


Bölgeye gelen Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri olayın yaşandığı binada incelemelerini tamamladı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ARŞİV