SAMSUN'DA KORKUNÇ OLAY! KAFASI GÖVDESİNDEN AYRILMIŞ CESET BULUNDU 
12 Ocak 2020 Pazar

Samsun'da akşam saatlerinde dolan çöp konteynırlarını boşaltan çöpçüler, korkunç manzarayla karşılaştı. Çöp konteynerinin içinden poşete ve battaniyeye sarılı erkek ceset çıktı.


Olay, İlkadım ilçesi Fatih Mahallesi İrfaniye Kuran Kursu'nun karşısında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam üzeri dolan çöp konteynırlarını boşlatmak için mahalleye giren çöpçüler, kan donduran manzarayla karşılaştı. Ilgaz Sokak üzerindeki çöpleri çöp arabasına boşaltan çöpçüler, battaniyenin arasından insan bedeni görünce korku ve panikle polisi aradı. Çöp kamyonda battaniyeye sarılı vaziyetteki cesedi incelemek için çok sayıda polis olay yerine sevk edildi. Polisler ilk olarak çevreyi güvenlik çemberi altına aldı. Daha sonra ceset çöp kamyonundan indirilerek olay yeri inceleme ve Cinayet Büro ekipleri tarafından incelemeye alındı


Yapılan ilk tespitlerde cesedin başının gövdeden ayrılmış olduğu belirlendi. Cesedin kol ve bacak kısmının ise henüz nerede olduğu bilinmiyor. Olayla ilgili savcılık soruşturma başlatırken, ceset otopsi için Samsn Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.


Haber: Şahin BİNİCİ

ARŞİV