SAMSUN'DA MOTORU DEVRİLDİKTEN SONRA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ HAYATINI KAYBETTİ 
10 Ocak 2023 Salı

Samsun'da bir lise öğrencisi okula giderken önce motoru devrildi, sonra otomobil çarptı.


Kadıköy Mahallesi Şehit Korhan Ekiz Bulvarı üzerinde meydana gelen olayda, lise 11. sınıf öğrencisi Kaan Ege Apaydın (16)  motosikletiyle evinden okula giderken motosikletin kayması sonucu bir anda düştü. O sırada oradan geçmekte olan bir yaya, kaza yapan lise öğrencisine yardım etmek için yanına gitti.


İşte ne olduysa o esnada oldu. Kaza olduğunu fark eden bir araç sürücüsü yavaşlayıp durmak istedi. Tam da o esnada arkadan gelen başka bir araç  duramayarak öndeki araca çarptı.


Çarpmanın etkisiyle öndeki araç yerde yaralı yatan 16 yaşındaki Kaan Ege Apaydın'a ve ona yardım etmek isteyen Gürkan Ramazan Onay'a çarptı.


Kazada yaralanan 2 genç hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.


16 yaşındaki Kaan Ege Apaydın'ın hastanede kalbi durdu. Yapılan müdahale sonucu kalbi çalıştırılan genç ameliyata alındı. Ne yazık ki lise öğrencisi genç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


Samsun'da büyük bir marketin sahibinin oğlu olduğu ve 15 gün sonra da babasıyla umreye gitmek için hazırlık yaptığı öğrenilen Kaan Ege Apaydın'ın cenazesi  Asri Mezarlık'ta defnedildi.

ARŞİV